O nás
onas-alt
PŘES 20 LET
V OBORU AV REALIZACÍ

Vyznat se v dnešní době v nabídce moderních audiovizuálních technologií není nic snadného. Nepřeberné množství produktů a značek vyžaduje odbornou instalaci, správné zapojení a nastavení všech komponentů přesně dle Vašich potřeb. Naše práce začíná již u Vašich projektů, nebo v rámci modernizace Vaší současné domácnosti.

Jsme firma zabývající se audio-video technikou a její integrací. Náš tým je složený z odborníků s více než 20ti letou zkušeností a znalostí na vysoké a profesionální úrovni v oblasti audio-video techniky. Jsme exkluzivním partnerem společnosti Bang&Olufsen Česká republika, ale máme také dlouholeté zkušenosti i s mnoha dalšími osvědčenými značkami z oblasti audio-video techniky. V rámci řešení řízení inteligentních domácností, realizujeme pro naše klienty řešení komplexních rezidenčních projektů od prvotního poradenství, přes přípravu, samotnou instalaci až po zaškolení do ovládání dodaných systémů a to včetně záručního a pozáručního servisu.
Realizujeme projekty nejen pro byty a domy, ale také pro restaurace, kanceláře, hotely aj.
Instalace realizujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Jsme spolehlivým a kvalitním partnerem a jsme připraveni splnit přání našich klientů!

0
Let zkušeností v oboru
0
Spokojených klientů
CO DĚLÁME

Audio-vizuální technologie – navrhujeme komplexní technické řešení i pro nejnáročnější klienty. Instalace televizorů, video projektorů a projekčních ploch, ozvučení, reprosoustav, multiroom řešení aj. na klíč je pro nás samozřejmostí. Zároveň se soustředíme na osobitý design, eleganci a skvělou kvalitu zvuku.

Kamerové systémy – poradíme Vám optimální komponenty kamerových systémů a záznamových zařízení dle Vašich potřeb.

Chytrá domácnost – značky Control 4, KNX domácí automatizace, řízení audio-video techniky, distribuce a řízení multimédií ve špičkové kvalitě.

Wifi a síťová připojení – zajišťujeme nastavení a montáž instalované kabeláže do datového rozvaděče.

Distribuce – jsme exkluzivním partnerem vybraných a prověřených značek – Bang&Olufsen, Nakymatone, SIM2.

Více zde…

co-delame_img